Tütsü Sandal Rose Gül

Eviniz ve Ofisinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Stok Kodu: TTS027
Barkod: 8901810012431
Ücretsiz kargo
31,00 ₺
28,00 ₺

Sandal Gül Kokusunun Özelliği
Soft, duru ve rahatlatıcı kokuya sahip tütsünün dip notalarında doğal gül, orta notalarında odunsu aromalar kullanılarak odunsu vurgularla betimlenmiştir. Gül aromasına en çok yakışan yeşil bitki yaprakları ve kırmızı meyve aromaları üst noktalarda kullanılarak, tütsü özütü etkileyici bir kokuya dönüştürülmüş.

Hindistan'da üretilen doğal tütsü, el yapımıdır. Organik maddelerin, kadınların ellerinde şekillenmesiyle üretilen tütsü Hem markası ile satışa sunuluyor. Hadelleme yapılarak üretilen Sandal Gül (Sandal Rose İncense) kokulu tütsü, has gül aromasına çeşitli meyve özlerinin harmanlanması ile üretiliyor.

Hindistan ve Uzak Doğu'da bir gelenek ve inanç sembolü olarak kullanılan tütsü, meditasyon, ayinler, dini geleneklerde kullanılır. Tüm iç ortam ve dış alanlarda çeşitli nedenlerle yakılan tütsüler, insan sağlığı ve ruhuna da iyi gelir. Havadaki mikrobun kırılmasında, minik haşerat ve sineklerin uzaklaştırılmasında etkilidir.


Tütsünün Yakılışı
Her bir tütsü 40- 60 dk aralığında yanma süresi gösterir. Her kutuda 20 adet, içerik paketlerde 6 adet gül tütsü bulunuyor. Buhurdan veya tütsü kabında, kibrit ile tutuşturarak yakılır.

Tütsü Saklanma Koşulları
Kullanım ve dayanım süresi oldukça uzun tütsülerin gerçek aroması ve hoş kokusunu, orijinalliğinde sunması için nemli olmayan ortamlarda ve kutusunda muhafaza edilmelidir.

Yanan Tütsünün Kontrol Edilmesi Hakkında
Tütsü özel kabında yakıldığında sorun teşkil etmez. Yanarken bıraktığı külleri ve ortama zarar vermemesi için alt kısmında mutlaka tabla kullanılmalıdır. Civarında tutuşturucu ürün bulundurulmamasına özen gösterilmelidir.

Yan Etkileri
Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Muhafaza ve Uyarı
Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Ürünü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.
Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ambalajı üzerindedir.
Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Ürünü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız.
Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Tütsü Kullanımı
Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur.
5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır.
Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır.
Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45 dakika kadar tütsüleme sağlar.
İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

Ürün etiketleri