RSS

Haberler

MANİSA'da kurbanlık satan Tahir Kayalı, pazarın en büyüğü olan, 1100 kiloluk simental cinsi, 'Kral' isimli boğayı alana, 130 kiloluk merinos koyunu hediye edeceğini söyledi.
Oldukça kritik bir evreye yaklaşan Suriye dramında, en usta ve tutarlısı ‘Rus mutfağı’ çıktı. Bu mutfak, ‘büyük aşçı’ olarak Kremlin efendisinin denetimi altında iş tutan siyasi, diplomatik ve güvenlikli bir mutfak.
Yüksek Seçim Kurulu tarafında 2018 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları resmi olarak açılandı.
Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanına ortak olarak, karnesini getiren 2 bin çocuğa, sinema bileti hediye etti.
Bugüne kadar binlerce hediye kazandıran “Salla Kazan” bir hafta boyunca 2 katı hediye kazandırıyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çöpten aldığı oyuncağı torunlarına götürürken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşılan işçinin torunlarına oyuncak hediye etti.
Hediye alma sırası sizde! -10 Haziran 2018 Pazar
Hiçbir hediye babamıza olan sevgimizi göstermeye yetmez. Ancak minik sürprizlerin de her zaman hoşa gittiği bir gerçek. En güzel hediyeyi seçmek için ise geri sayım başladı. Markaların Babalar Günü’ne özel hediye alternatiflerini bu sayfada topladık. Göz atmadan alışverişe çıkmayın!
2018 Anneler Günü ne zaman? -30 Nisan 2018 Pazartesi
Anneler günü ne zaman kutlanıyor? 2018 yılında Anneler günü hangi gün kutlanacak? Peki annelerinize verebileceğiniz en güzel hediyeler neler? İşte detaylar.
Egzotik hediye -30 Nisan 2018 Pazartesi
Yıldız futbolcu Mesut Özil, jestlerin de kralı olduğunu yine kanıtladı. Arsenal’in yıldızı bugün 25 yaşına basan aşkı Amine Gülşe için Endonezya tatili ayarladı. Çift, İngiltere Premier Ligi biter bitmez Bali’ye gidecek.
Herkesin bildiği gibi kadınlar doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde alınacak hediyelere oldukça önem verirler.