RSS

Haberler

Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanına ortak olarak, karnesini getiren 2 bin çocuğa, sinema bileti hediye etti.
Bugüne kadar binlerce hediye kazandıran “Salla Kazan” bir hafta boyunca 2 katı hediye kazandırıyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çöpten aldığı oyuncağı torunlarına götürürken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşılan işçinin torunlarına oyuncak hediye etti.
Hediye alma sırası sizde! -10 Haziran 2018 Pazar
Hiçbir hediye babamıza olan sevgimizi göstermeye yetmez. Ancak minik sürprizlerin de her zaman hoşa gittiği bir gerçek. En güzel hediyeyi seçmek için ise geri sayım başladı. Markaların Babalar Günü’ne özel hediye alternatiflerini bu sayfada topladık. Göz atmadan alışverişe çıkmayın!
2018 Anneler Günü ne zaman? -30 Nisan 2018 Pazartesi
Anneler günü ne zaman kutlanıyor? 2018 yılında Anneler günü hangi gün kutlanacak? Peki annelerinize verebileceğiniz en güzel hediyeler neler? İşte detaylar.
Egzotik hediye -30 Nisan 2018 Pazartesi
Yıldız futbolcu Mesut Özil, jestlerin de kralı olduğunu yine kanıtladı. Arsenal’in yıldızı bugün 25 yaşına basan aşkı Amine Gülşe için Endonezya tatili ayarladı. Çift, İngiltere Premier Ligi biter bitmez Bali’ye gidecek.
Herkesin bildiği gibi kadınlar doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde alınacak hediyelere oldukça önem verirler.
Sanat dünyasında adı 'cimri'ye çıkan ünlü şarkıcı Emrah'tan eşine 8 milyon TL'lik hediye. İşte şarkıcı Emrah'ın eşi Sibel Erdoğan'a aldığı o villa.
THY ayrıcalıklı uçuş için son günlerin tartışmalı taşıma şirketi Uber ile anlaşma yaptı. THY ile uçuş yapanlara Uber ile taşıma hizmeti kampanyası başlattı.
SİNOP'ta 26 Mart’ta başlayan ve bu yıl 54.’ncüsü kutlanan ‘’Kütüphanecilik Haftası’’ kapsamında kütüphaneyi en çok kullanarak kitap dostu seçilen okurlara hediye verildi.