RSS

Haberler

Kısa bir süre önce gerçekleştirdiğimiz Xiaomi mağazası ziyaretinde ürünlerle ilgili bilgileri sizlerle paylaşmıştık Basına özel olarak gerçekleşen etkinlikte ürünlerin fiyatları açığa çıkmamıştı.
Xiaomi Mi 8 ailesi yeni üyeleriyle tekrar karşımızda! Çinli firmanın global pazar için hazırladığı Mi 8 ve Mi 8 Lite büyük bekleyişin ardından resmileşti.
Yakın zamanda Türkiye pazarına giriş yapan ve dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, MIUI isimli Android yazılım deneyimi nedeniyle son günlerde dikkatleri üzerine çekti.
Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin 6.9 inçlik dev ekranı ve 5500 mAh kapasiteli dev bataryasıyla dikkat çeken yeni akıllısı Xiaomi Mi Max 3, Türkiye’de ilk kez www.HediyeParki.com’da satışa açıldı.
Xiaomi Türkiye distribütörü açıkladı -12 Eylül 2018 Çarşamba
Bir süredir Türkiye'de kiminle çalışacağı konuşulan ve tüketicilerin ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetleri nasıl alacağı konusunda sıkıntı yaşanan Xiaomi hakkındaki dertleri Evofone giderecek.
Xiaomi sonunda Türkiye giriş yaptı -12 Eylül 2018 Çarşamba
Xiaomi firması bugün gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla birlikte Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı. Artık Xiaomi telefonlar Türkiye'de daha çabuk ve daha güvenli şekilde, direkt olarak firma tarafından satışa sunulacak.
Çinli telefon üreticisi Xiaomi bir süreden beridir Türkiye'deki ilk mağazasını açmak için hazırlıklar yapıyordu. Sonunda ülkemizdeki Mi Store'un açılış tarihi resmen belli oldu.
MANİSA'da kurbanlık satan Tahir Kayalı, pazarın en büyüğü olan, 1100 kiloluk simental cinsi, 'Kral' isimli boğayı alana, 130 kiloluk merinos koyunu hediye edeceğini söyledi.
Oldukça kritik bir evreye yaklaşan Suriye dramında, en usta ve tutarlısı ‘Rus mutfağı’ çıktı. Bu mutfak, ‘büyük aşçı’ olarak Kremlin efendisinin denetimi altında iş tutan siyasi, diplomatik ve güvenlikli bir mutfak.
Yüksek Seçim Kurulu tarafında 2018 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları resmi olarak açılandı.