Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Kabul etmek gerekirse sevgililer gününe kadınlar, erkeklere göre daha fazla önem veriyor. Sürpriz hazırlıkları, hediyeleri ve çeşitli romantik planları haftalar öncesinden düşünmeye başlıyorlar. Hal böyle olunca da ortaya gerçekten çok güzel fikirler çıkıyor. Tabi bu demek değildir ki erkekler sevgililer gününü önemsemiyor. Elbette en az kadınlar kadar özen gösteren erkekler de var ancak bunu belli bir orana vurduğumuzda kadınların öne çıkacağı gerçek. Bu nedenle de bu yazımızda erkek için sevgililer günü hediyeleri seçeneklerini inceleyeğiz.

Erkeğe hediye deyince akla ilk olarak klasik hediyeler gelir. Kazak, gömlek gibi mesela. Aklınıza hiçbir hediye gelmiyorsa kazak ya da gömlek tarzı hediyeler alıp durumu kurtarabilirsiniz. Ancak bazen de klasiklerin dışına çıkmakta fayda var. Biraz daha farklı ve özel hediyelere yoğunlaştığınız taktirde, karşınızdaki kişide bıraktığınız etki çok daha büyük olacaktır. Hediye Rengi’nin erkeklere özel sevgililer günü hediyeleri de tam olarak burada devreye giriyor. Erkek arkadaşınızın tarzına göre birçok hediye alternatifini seçebilir ve bu özel günde onun mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer günü ya da erkeğe kategorimizde yer alan erkeklere özel hediyeler arasında erkek arkadaşınıza en uygun hediyeyi seçerek 14 Şubat’a harika bir giriş yapmaya ne dersiniz? Erkeğe sevgililer günü hediyesi seçeneklerimiz arasında kişiye özel ürünler ön plana çıkıyor. Kişiye özel cüzdan, kartlık, anahtarlık, powerbank, hediye setleri, ajanda, fotoğraf albümü, defter, çakmak, flash bellek, kalem, cep saati tarzı ürünler, isim yazılı hediye vermek isteyenlerin göz atabileceği ürünlerden. Daha farklı bir hediye düşünüyorsanız vosvos setleri, biblolar, kupa bardak çeşitleri, tesbih, kol düğmesi, ilginç hediyeler, retro tasarım hediyeler gibi ürünlere yönelebilirsiniz.

Aşağıda erkeklere özel sevgililer günü hediyelerinden bazı ürünleri listeledik. Bu ürünlere ve çok daha fazlasına sevgililer günü ya da erkeğe hediye kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

İsme Özel Tasarım Kutulu Deri Kartlık Cüzdan ve Anahtarlık Seti

İsme Özel Bisikletli Çocuk Temalı Kalemlik

Pierre Cardin İsme Özel Kartlık Cüzdan

İsme Özel Kartvizitlik Anahtarlık ve Kalem Seti Tasarım Kutulu

Kazaz Püsküllü Arpa Kesim Kırmızı Ateş Kehribar Tespih

İsme Özel Lotus Zippo Çakmak ve Zippo Gazı Seti

İsme Özel Ahşap Kapaklı Şifreli Organizer ve Kalem Seti

Nostaljik Metal Vosvos Karavan Minyatür

Kişiye Özel Powerbank

İsme Özel Nostaljik Tasarımlı Ahşap Gerçek Radyo

Honest Sigara Tabakası Anahtarlık Çakmak ve Küllük Seti

Yorumunu bırak