RSS

Blog

Bitcoin ile Alışveriş
İşletmelerin ödeme yöntemlerine Bitcoin’i entegre etmelerinin 5 nedeni vardır.
Sevgiliye El Yapımı Hediyeler
Çevrenizdeki malzemeleri kullanarak kısa bir zamanda pratik bir şekilde sevginizi gösterebileceğiniz hediyeler hazırlayabilirsiniz.
Hediye Parkı Güvenilir mi?
HediyeParki.com siz değerli müşterilerimizin talihsiz bir dolandırıcılık olayı yaşamaması ve mağdur olmaması adına bir rehber hazırladı, aşağıdaki konu başlıkları ile hem bizim hem de diğer alışveriş sitelerinin güvenliğini kontrol edebilirsiniz.
Elektronik Ticaret Kategori Yapısı Nasıl Olmalıdır?
E-Ticaret Siteleri için Kategori yapısı nasıl olmalıdır? Örnek Kategoriler.
Retro nedir?
Retro, bilinçli olarak yakın geçmişin akımlarını, modalarını türeten veya taklit eden tarz. Söz konusu şeyin en az on beş veya yirmi yıl eskiye ait olduğu anlamına gelmektedir. Örneğin 1980'lerin veya 1990'ların giysileri retro sayılabilir.
Hediye Fuarı 22-30 Aralık 2018
2018 Yılının son haftası gerçekleşecek olan Hediye Fuarı bu sefer İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı çatısı altında gerçekleşecek.
E-Ticaret'e başlarken neler gerekli nelere dikkat etmeli?
Öncelik ile ihtiyacınız olan enstrümanları aşağıda listeliyorum her bir madde için ayrıntılı olarak yazılarıma link veriyorum daha detaylı bilgiye linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Kadınlar için alınacak en güzel hediyeler neler?
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bayanlara ve erkeklere alınacak ya da el yapımı olan özel hediyeler sunulacak. Hediye konusunda öneri arayışı şimdiden başladı. Son güne kalmak istemeyen çiftler hediye için seçeneklere bakıyor. Peki 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri neler? El yapımı hediyeler neler? Kadınlar için alınacak en güzel hediyeler neler?
Burçlara göre 14 Şubat Sevgililer Günü hediye önerileri.
14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız hediye önerileri için sevgilinizin burcunu göz önüne alabilirsiniz. Peki hangi burç nasıl hediyelerden hoşlanır? Burçlara göre hediye önerileri neler? AstroLogos kurucusu Burcu İnci burçlara göre hediye önerilerini sizler için yazdı.
Sevgililer Günü hediyesi için NUXE önerileri
Kadınların içgüdülerinden doğan güzelliği, doğadan aldığı ilhamla buluşturan Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE, Sevgililer Günü için sizi benzersiz hediye seçeneklerini keşfetmeye çağırıyor.