Aşk Çeki Defter

İşte verilen sözlerin tutulmasına dair esprili bir ürünü tanıtmak istiyoruz. Aşk Çek Defteri.

Stok Kodu: SD-02
Barkod: 8680120036107
Ücretsiz kargo
93,50 ₺
82,50 ₺

İlişkileri yıpratan temel sorunlardan biri de verilen sözlerin tutulmamasıdır. Kimi zaman istem dışında, gerçekten çabalansa da, yaşanılan aksilikler yüzünden verilen sözler yerine getirilemez. Ne olursa olsun bunun sürekli tekrarlanmasının ilişkiyi yıprattığı kesindir.

İşte verilen sözlerin tutulmasına dair esprili bir ürünü tanıtmak istiyoruz. Aşk Çek Defteri.

Aşk çek defteri, gerçek bir çek defteri ile romantizmin harmanlanmış hali aslında. Aşk bankasından tedarik edilmiş olarak sunulan bu çek defterinde hem pembe hem de mavi yapraklar bulunmakta.

Ödeme tarihi, çekin kesen kişinin belirtildiği bölüm, çek sahibinin yazdığı kısımlar gibi incelikle tasarlanmış. Sayfaların bir kısmı dolu, bir kısmı da sizin hayal gücünüze bırakılmış. Nasıl isterseniz öyle doldurabilirsiniz.

Aşk çeki, sevgiliye özel kitap gibi sevgilinizi şaşırtarak mutlu edecek ürünler ilişkinizin gücüne güç katmak için tasarlanan hediye seçecekleri. Sevgililer günü, doğum günü, evlilik veya tanışma yıldönümü gibi zamanlar için ideal olduğu kadar onun hiç beklemediği bir anda sürpriz yapmak için de tercih edilebilir.

Önemli olan sevgilinizi ne kadar tanıdığınız ve daha çok tanımak için ne kadar çaba sarf ettiğiniz. Hepimiz karşımızdaki insandan bunu görmek istiyoruz aslında. Aşk için emek vermenin temelinde de bu yatıyor biraz da.

Mutlu etmek hediyelerin fiyatları ile orantılı değil aslında. Doğru hediyeyi seçmek ve onu sunma şeklini en güzel şekilde ayarlayabilmek esas şaşırtan ve mutlu eden ayrıntılar.

Sıradışı, hayatınıza renk katacak, ilginç hediyeler biraz da sizin hayal gücünüz ile birleştiğinde en anlamlı halini alacaktır.

Size kalan ise, onun ellerini sıkı sıkı tutarak, onunla ne kadar mutlu olduğunuzu gözlerinizden görmesini sağlayıp sevgiliniz ile bu mutlu anların tadını çıkartmak. Aşk kimsenin tam olarak çözemediği bir sihir aslında ve sihirlerin anahtarı her zaman detaylarda saklıdır.

Aşkın size her zaman mutluluk ve umut ışığı vermesini diliyoruz.

Ürün etiketleri