1960 Model Volkswagen Nostaljik Dekoratif Metal Araba

1960 Model Nostaljik Dekoratif Sunrooflu Kırmızı Büyük Boyut Metal Volkswagen Kaplumbağa Araba

Stok Kodu: 0710ZS-1181
Barkod: 8680121517278
Ücretsiz kargo
121,00 ₺
107,00 ₺

Dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olan Wolkswagen, otomobil piyasasına şekli aynı kaplumbağaya benzeyen bir araç sürer. O zamanların en çok sevilen arabalarından biri olmayı başaran Volkswagen, en fazla üretimi yapılan araba olma başarısını kazanır. Dünyada bir efsane olan aracın tutkunları günümüzde de hala vardır. Fakat araçlar artık üretilmediğinden bu tutkunluk dekoratif ürünler ile giderilmektedir. 1960 model dekoratif kırmızı Volkswagen araba nostalji severlerin çok beğeneceği bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

1960 yılında üretilen modelin birebir aynısının yapıldığı bu üründe bütün detaylar üründe yer almıştır. Sunrooflu olan ve büyük bir boyutta üretilen araba göz alıcı kırmızı bir renktedir. Ürün tamamen elde üretilmiş olmak ile birlikte, boyası kalıcı lake boya ile ve püskürtme yöntemi ile yapılmıştır.

Sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz olarak hazırlayacağınız bu ürün ile onları çok şaşırtabilirsiniz. Sizin alacağınız bu hediye ile evinde harika bir dekor oluşturacağından arabayı her gördüğünde sizi bir tebessüm ile hatırlayacaktır. Ürünü sitemizden istediğiniz an sipariş edebilir ve hem kendinizi, hem sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Ürün etiketleri