Şık Bir Hediye Arayanlara Kişiye Özel Kalem Modelleri

Şık Bir Hediye Arayanlara: Kişiye Özel Kalem Modelleri

Başta iş dünyası olmak üzere hepimizin günlük hayatında çok önemli bir yeri olan kalemler, hediye alternatifi olarak da oldukça tercih edilen aksesuarlardan biri. Yaş ya da cinsiyet farketmeksizin sevdiklerimize hediye olarak verebildiğimiz kalemleri bu denli özel kılan ise manevi anlamıdır. Hediye olarak veren kişi bizim hayatımızda ne kadar önemli ise, o kalem de aynı oranda önemli olabiliyor.

Şöyle bir düşünün, hangimiz kaleme ihtiyaç duymuyor ki? Hele ki not almamız ya da yazı yazmamız gereken bir mesleğe sahipsek.. Bu meslek gruplarının başında da hiç şüphesiz öğretmen, doktor, muhasebeci, mimar, banka görevlisi gibi meslekler gelir. Hatta öğrencileri de bu başlık altında sınıflandırabiliriz. Günümüz mesleklerinin büyük bir çoğunluğunda kalemin önemli bir yeri olduğunu düşünürsek, neden hediye olarak kalemin sıklıkla tercih edildiğini de anlayabiliriz. HediyeParki.com’da da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden güzel kalem modelleri mevcut.

Her Bütçeye Uygun İsme Özel Kalemler

Almayı düşündüğünüz kalemi daha da özel bir hediye haline getirmek için isme özel kalem modellerimizi mutlaka inceleyin. Kalem üzerine ya da özel tasarım kutularına istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz kişiye özel kalem modellerimiz; yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü, öğretmenler günü gibi özel günlerin vazgeçilmez alternatifleri arasında yer alıyor. Ayrıca, kalem üzerine yazılan isimler lazer yöntemi ile gerçekleştiğinden hiçbir şekilde silme yaşanmıyor.

Kişiye özel kalem almak istediğiniz taktirde bu ürünü tek başına da almanıza gerek yok. Defter, cüzdan, ajanda, USB bellek, makyaj aynası gibi ürünlerle set haline getirdiğimiz hediye çeşitlerine bakarak daha işlevli bir hediye verebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kişiye özel kalemler de Hediye Parkı garantisi altındadır. Sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz bazı kalem modellerini ve setlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

İsme Özel Pierre Cardin İnce Tasarım Çift Renkli Dolma Kalem

Özel Tasarım Kutulu İsme Özel Scrikss Krom Dolma Kalem

İsme Özel Kutulu Roller İmza Kalemi

İsme Özel Tırnak Makası Tükenmez Kalem ve Versatil Kalem Seti

İsme Özel Scrikss Versatil Kalem Tükenmez Kalem ve Deri Kartlık Seti

Kalem Kutulu İsme Özel Bronz Renkli Tükenmez

Kalem Kutulu İsme Özel Füme Lüx Roller

İsme Özel Scrikss Versatil Kalem Tükenmez Kalem ve Deri Kartlık Seti

İsme Özel Corvus 2’li Roller ve Tükenmez Kalem Seti

İsme Özel Corvus Metal Roller Kalem

Kalem Kutulu İsme Özel Pembe Lüx Roller

İsme Özel Ahşap Kutulu Ahşap Tükenmez Kalem Seti

İsme Özel Kalem ve Ayna Seti

2'li İsme Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

İsme Özel 2'li Desenli Tasarım Kutulu Roller Kalem Seti

 

Yorumunu bırak